Máte problém uřídit svoje PENÍZE a teď na mateřské na Vás ještě více doléhá SNÍŽENÍ příjmů? 

 

Před mateřskou jste si něco našetřila a teď jen sledujete, jak rychle ta rezerva MIZÍ a přemýšlíte, čím si PŘIVYDĚLAT? 

 

Toužíte po SVOBODĚ, ale přitom je Váš život ZÁVISLÝ na obsahu Vaší peněženky? 

 

Zažila jsem různé finanční situace a znám cestu k finanční svobodě. Ukážu i Vám, jak vykročit tím správným směrem.  

 

Zjistíte, jak ovládnout svoje finance,

získat vedlejší příjem

a vykročit na cestu k finanční svobodě, 

 

protože

 

BOHATSTVÍ nevzniká z toho, kolik vyděláte,

ale jak umíte zacházet s penězi. 

Jmenuji se Alena Majerová.

 

Díky mému finančnímu vzdělání a znalostem za mnou chodí mnoho lidí pro vysvětlení finančních témat.

 

Vždy oceňují, že to dovedu srozumitelnou formou i pro "nefinančáka".

 

Teď je mi nejbližší svět maminek a tak jsem se rozhodla vytvořit něco užitečného o financích právě pro Vás.

Přestože jsem už pátým rokem na mateřské a pobírám "rodičák" 7000,- měsíčně, mohu si dovolit splnit mnoho přání. Je to díky ÚSPORÁMPASIVNÍM PŘÍJMŮM, které jsem si vytvořila. 

Začínala jsem ale od nuly. V rodině, kde peněz nebylo nazbyt a šetření bylo každodenním standardem. 

Postupně jsem získala znalosti a zkušenosti. Našla PRAVIDLA a životní styl, který směřuje k FINANČNÍ SVOBODĚ a užívám si kroky na mojí cestě k ní. 

S touto knihou to dokážete i Vy. 

Co se díky eBooku naučíte? 

 • Zvládnete sestavit ROZPOČET a dostat svoje výdaje pod kontrolu
  Budete říkat svým penězům kam mají jít, místo aby jste se nakonec divila, kam odešly... Čeká Vás návod šitý na míru zaneprázdněným maminkám malých dětí.
 • Dozvíte se 30 způsobů, jak si při mateřské PŘIVYDĚLAT
  Už nebudete tápat a ztrácet drahocenný čas. Na 25-ti stránkách inspirace odhalíte svůj talent a objevíte to pravé i pro Vás. Dozvíte se, na co nenaletět v inzerátech na přivýdělek a jak se nedostat do křížku se zákony.
 • Zjistíte, co je FINANČNÍ SVOBODA a jaké krůčky k ní vedou
  Poznáte postup k zajištěné budoucnosti, ve kterém nezáleží na tom, kdo jste a kolik vyděláváte. Naučíte se finančně zabezpečit sebe i svoje děti.

Představte si ten pocit, kdy Váš život řídíte Vy a ne Vaše finance. Jen díky několika minutám denně máte jistotu, že Vás nepřekvapí prázdná peněženka. Ani za týden, ani za měsíc, ani za rok.

Díky ověřeným postupům kráčíte svou cestou k finanční svobodě a nezávislosti. Vaše peníze se množí, i když spíte. Vaše znalosti a návyky od Vás přirozeně přebírají i Vaše děti a tak si i ony připravují cestu k životu bez dluhů. 

I na mateřské dovolené s omezeným příjmem můžete zlepšit svojí finanční situaci. Nejlepší investicí, kterou můžete udělat, je investice do Vás samotné, do Vašich znalostí. Ty Vám nikdo nevezme. A zajistí Vám lepší budoucnost.

Kniha "Máma v balíku" obsahuje téměř 100 stran praktických tipů a návodů uspořádaných do 4 kapitol: 

Motivace

Jak nejen začít, ale i vytrvat. Najděte svoje PROČ, které Vás udrží na cestě.

Finanční svoboda

Jak vlastně vypadá a jak k ní může dojít každý smrtelník.

5 krůčků ke svobodě

Recept, podle kterého dojdete k cíli bez ohledu na to, kde jste teď. Konečně zvládnete sestavit rozpočet, vytvořit si finanční rezervy a rozmnožovat svůj majetek.

Jak si přivydělat

Spousta odpovědí na nejčastější otázku maminek na mateřské.

Koupě knihy "Máma v balíku" včetně bonusů

pro Vás bude investicí

ve výši 590,- Kč

Proč říkám investicí? Za investici považuji výdaj, který se Vám vrátí nebo Vám ještě vydělá. Totéž platí pro tuto knihu. Informace v ní obsažené Vám pomohou zlepšovat Vaši finanční situaci po zbytek života, takže částka se Vám mnohonásobně vrátí. 

Investice do vlastního rozvoje je podle výzkumu tou s nejvyšším ziskem. Znalosti finanční gramotnosti, které díky knize získáte, Vám už nikdo nevezme. Osobně použitím rad popsaných v knize takovou částku získám nebo ušetřím bez problémů každý měsíc. 

Navíc se domnívám, že díky mému eBooku "Naučte se šetřit", který nabízím zcela zdarma, zvládnete ušetřit nebo získat mnohem více. Klidně už za měsíc či dva Vám na tuto knihu vydělá... Kolik znáte investic, které se Vám vrátí takto rychle? 

Knihy si cením na tuto částku i proto, že z ní můžete čerpat moje znalosti a zkušenosti za mnoho let. Třeba rozpočet si sestavuji už téměř 20 let. Činnosti s tím spojené, které v knize popisuji, mi ušetřili už hromadu peněz, které jsem rozumně nainvestovala a drží mě nad vodou i ve složitějších situacích. Teď chci tyto dovednosti předat Vám.

Přečetla jsem o tomto tématu knihy, které samy o sobě stály asi 10x tolik. Mnoho z nich je navíc dostupných pouze v angličtině. Vy už je číst a pořizovat nemusíte, to podstatné jsem pro Vás sepsala. Navíc šité na míru pro české prostředí a maminky na mateřské. 

Možná teď máte v hlavě mnoho otázek a váháte...

 • Tyto informace mohu přece získat i jinde a některé zdarma
  Ano, to je pravda. Mnohé techniky jsou obecně platné a používá je více autorů a poradců z oboru. Což je skvělé. Dokládá to, že fungují. Můžete je získat i jinde, ale strávíte tím hodně času, který byste jinak mohla využít pro něco užitečného - třeba strávit nějak hezky se svými dětmi. Některé si bez dobré znalosti finanční angličtiny nepřečtete. Je na Vašem zvážení, pro co se rozhodnete.
 • Teď na mateřské je mi tohle k ničemu, peněz je tak málo... Není prostor na spoření či investování
  No neviděla bych to tak černobíle... Souhlasím, že z mateřské asi pár zlatých cihel nekoupíte, ale jen o tomhle to není. Prvním krokem k bohatství jsou znalosti. A v tomhle ohledu považuju období mateřské za velmi užitečné. Máte prostor se vzdělávat a učit novým věcem. Ty potom využijete i v budoucnu. Pokud nevyužijete čas teď, po návratu do práce to bude ještě složitější. Co se šetření týče, zkušenost moje i mnoha dalších je taková, že i když máte pocit, že už nic neušetříte, tak to stejně ještě trochu jde 🙂 Kniha navíc obsahuje i mnoho tipů na přivýdělek při mateřské. Tohle období je vlastně fajn, protože si můžete spoustu věcí tak nějak bez rizika vyzkoušet. A kdo říká, že neobjevíte svůj talent nebo vášeň na celý život?
 • Tyhle věci jsou pro mě nepochopitelné. I když jsem se už snažila, jakmile se začne mluvit o investování, akciích, burzách, jsem ztracená...
  To chápu. V zaměstnání za mou chodilo mnoho lidí z různých oddělení kvůli řízení rozpočtů a hned na začátku hlásili, že oni ty finanční složitosti prostě nechápou. Nakonec většinou odcházeli s radostí, že když si to vysvětlíme lidsky, tak je to vlastně v pohodě. Stejného "AHA" chci docílit i pro Vás, proto nezačínám hned investováním, burzami a podobně. O tom třeba někdy příště... Moje kniha je takovým úvodem, přípravkou. Vysvětluje vše potřebné na každodenních situacích. Když pochopíte základy, můžete na nich dále stavět a třeba časem dojdete i k těm burzám 🙂
 • Už jsem si zkoušela dělat rozpočet, sledovat výdaje, spořit, ale nevydržím u toho
  Jako ve všem, motivace je základ. Je to jako s novoročními předsevzetími. Musíte moc dobře vědět, proč to děláte. Jen tak ustojíte zkoušky vytrvalosti, které čekají na každého z nás. Proto kniha hned v úvodu obsahuje hodně podnětů, proč má smysl se financím věnovat, vydržet a o co přicházíte, pokud to vzdáte. Navíc jsou doporučení nastavená tak, aby se dala zvládnout i s malým miminkem. Nebo se dala snadno dohnat, pokud Vašemu zlatíčku zrovna rostou zuby a pár dní se točí jen kolem něj.
 • Já na to prostě nejsem typ, neumím nic ušetřit
  Řízení peněz není žádný talent, se kterým by se člověk buď narodil nebo ne. Je to do velké míry dovednost, která se dá naučit. Existuje navíc mnoho triků, které pomáhají. Věříte, že přístup člověka k financím je více než o matematice otázkou psychologie a motivace? Nemusíte mít jedničku z matematiky, někdy stačí vzít na pomoc pár psychologických triků.
 • Peníze u nás řeší manžel/partner, spoléhám na něj
  V tomhle kontextu mě vždycky napadne něco, co nezní moc hezky, ale jsou to fakta. Statisticky se téměř každé druhé manželství rozvádí. Hádejte, kdo se převážně stará o děti. Mnoho žen nad 50 let žije samo a obecně se ženy dožívají o 7 - 10 let více. Princ na bílém koni není dobrý finanční plán. Spoléhat na někoho druhého je asi pohodlné, ale je to bez záruk. Je na Vašem zvážení, zda svěříte své finance plně někomu jinému nebo vezmete svůj osud do vlastních rukou.

Záleží mi na tom, abyste byla spokojená. Také pečlivě zvažuji každý větší výdaj a nerada kupuji zajíce v pytli...

Proto máte 14-ti denní garanci vrácení peněz od okamžiku obdržení eBooku. Pokud zjistíte, že kniha nesplňuje Vaše očekávání, bez otázek Vám vrátím peníze v plné výši. 

Ke knize navíc nyní dostanete dva DÁRKY:

Dárek č. 1 - Pracovní sešit

Vím, že existuje mnoho úžasných knih. Ale sebelepší kniha Vám nic nepřinese, dokud rady v ní uvedené nepoužijete v praxi. 

Proto je ke knize Máma v balíku také pracovní sešit, který Vám pomůže získané znalosti krok za krokem použít ve Vašem každodenním životě. Sešit obdržíte rovněž v elektronické podobě, můžete si jej vytisknout a třeba pověsit na ledničku, ať máte svoje cíle stále před očima. Až budete ztrácet vytrvalost, pomůže Vám sešit připomenout, proč to všechno děláte. 

Pracovní sešit v hodnotě 150,- Kč obdržíte k eBooku Máma v balíku ZDARMA. 

Dárek č. 2 - Rozpočty

Od většiny autorů knih o financích se dozvíte, že rozpočet je prostě základ. Na druhou stranu je to věc, která nejvíce lidí od správy financí odradí. V knize Máma v balíku přináším mnoho tipů, jak strašáka jménem rozpočet zvládnout.

Abych Vám řízení Vašich financí ještě více usnadnila, připravila jsem formulář rozpočtu. Obsahuje snad všechny položky, se kterými jsem se za 15 let setkala. Včetně těch typických pro maminky. A tak velmi pravděpodobně nic nezapomenete. Stačí jen vytisknout a doplnit. Navíc je univerzální, takže ho můžete použít jako roční nebo měsíční. Kromě pdf verze dostanete i excelovskou, takže můžete Vaše finance řídit i v počítači, který bude počítat za Vás. 

Tento tiskopis bude samostatně k prodeji za 250,- Kč. Vy ho ale ke knize dostanete ZDARMA. 

Co na eBook Máma v balíku říkají čtenářky? 

E-booků o tom, jak spravovat své finance a zároveň ušetřit, není moc. Může se zdát, že jako celé finančnictví, to čtení bude trošku nuda. Alena mé očekávání předčila. E-book je čtivý, pochopitelný i pro ty, kteří si teprve chtějí začít budovat finanční jistoty. Zohledňuje situaci maminek na rodičáku tím, že ukazuje postupné drobné kroky. Doporučila bych ji těm, co začali pod tíhou okolností myslet na svou finanční budoucnost.
Hanka Toulavá Terapeutka a máma dvou dětí, tvůrkyně projektu Máma ve*smíru.
Mámo v balíku, děkuju! Děkuju za jednoduchý a zároveň propracovaný návod, jak si peníze udržet a namnožit. Čtení mě tak bavilo, že jsem ho zhltla na jeden zátah. Při druhém čtení jsem se zavrtala i do bonusů. S čísly a tabulkami se kamarádím, ale vsadím se, že Aleny rady pochopí i ty, kterým čísla nic moc neříkají.
Lucie KrausováEkonomka a účetní - www.vysvetlovnik.cz
Milá Alčo, tvoje kniha je hodně zajímavá. Líbí se mi, že jsi naprosto změnila úhel pohledu na finance, není to o prodeji produktů, jak by si mnozí mohli myslet. Je tam mnoho zajímavých postřehů, které člověka ani nenapadnou. Například tipy na přivýdělek. Hodně se mi líbí, že používáš své vlastní zkušenosti, tipy a doporučení. Citáty jsou velice trefné a poučné. Co mě ale zaujalo naprosto, ale naprosto nejvíce, byl příběh Adély a Matěje. Potvrzuje můj článek: "Zavři jedny dveře, aby se ti mohly otevřít druhé"... Tvoji knihu by si měli všichni přečíst minimálně kvůli tomuto příběhu a najít tak svou vlastní životní příležitost mezi těmito řádky... Děkuju moc, Míša
Michaela Havránkovámanažer M&M Finance, www.byznysmenky.cz

Nedávno mě pobavil citát Davea Ramseyho, že je pravděpodobnější, že do Vás cestou do sázkové kanceláře 3x udeří blesk, než že v dané loterii vyhrajete :-).

Přestaňte tedy čekat na nějakou šťastnou náhodu nebo spoléhat, že Vás finančně zajistí stát nebo partner. Vezměte svoje finance do vlastních rukou!