Chcete spořit svým DĚTEM, aby měli na studia, bydlení, nebo prostě lepší start do života? 

 

Slyšíte pořád, že je nutné INVESTOVAT a ochránit svoje peníze před inflací, ale vůbec netušíte, jak ZAČÍT

 

Máte problém uvěřit finančním poradcům, nebo už jste se někdy spálili? 

 

Chcete si zajistit životní standard v důchodu - nebo ještě lépe - stát se RENTIÉRKOU mnohem dřív? 

V knize

Investujeme (nejen) dětem

najdete odpovědi na Vaše otázky. 

 

 

INVESTOVÁNÍ se může naučit každý.

A stojí to za to - nejen finančně...

Jmenuji se Alena Majerová.

 

Díky mému finančnímu vzdělání a znalostem za mnou chodí mnoho lidí pro vysvětlení finančních témat.

 

Vždy oceňují, že to dovedu srozumitelnou formou i pro "nefinančáka".

 

Jsem aktivní investorkou a jsem za to ráda. Otevírá to v životě úplně nové možnosti.

Přestože jsem už šestým rokem na mateřské a pobírám "rodičák" 7000,- měsíčně, mohu si dovolit splnit mnoho přání. Je to díky ÚSPORÁM, INVESTICÍM a PASIVNÍM PŘÍJMŮM, které jsem si vytvořila. 

Začínala jsem ale od nuly. V rodině, kde peněz nebylo nazbyt a šetření bylo každodenním standardem. 

Postupně jsem získala znalosti a zkušenosti. Našla PRAVIDLA a naučila se INVESTOVAT. Směřuji k finanční svobodě a užívám si kroky na cestě k ní. 

S touto knihou to dokážete i Vy. 

Co se díky eBooku naučíte? 

 • Poznáte různé typy INVESTIC
  Ať už vás zajímají akcie, nemovitosti, podílové fondy či bitcoiny, pochopíte o čem která investice je a co vám může přinést. Dostanete jasný návod krok za krokem, jak začít.
 • Naučíte se ZLATÁ PRAVIDLA, díky kterým uspějete
  Snížíte riziko a nenaletíte na podvodné nabídky. Díky příkladům z praxe si snadno zapamatujete to nejpodstatnější.
 • Získáte z vašich ÚSPOR maximum
  Zjistíte, že můžete mít něco mnohem lepšího, než jen spořící účty a stavební spoření. Vaše peníze toho umí mnohem víc.
 • Budete se u toho BAVIT
  Protože i o investování se dá mluvit zábavně a srozumitelně. Nevěříte? Tak to prostě zkuste 🙂

Představte si, že Vaše děti mohou mít v dospělosti milion a vás to bude stát jen polovinu. Díky investování.

Představte si, že znáte principy, jak funguje svět peněz, takže se nebudete cítit jako hlupák v bance nebo před finančním poradcem. Nenaletíte na žádné podvodné nabídky, kterých je plný internet. 

I na mateřské dovolené s omezeným příjmem můžete zlepšit svojí finanční situaci. Nejlepší investicí, kterou můžete udělat, je investice do Vás samotné, do Vašich znalostí. Ty Vám nikdo nevezme. A zajistí Vám lepší budoucnost.

Kniha "Investujeme (nejen) dětem" obsahuje mnoho praktických tipů, konkrétních návodů a mých osobních zkušeností v oblastech jako: 

Akcie, podílové fondy, ETF

Jak vybrat to pravé, přesný návod krok za krokem na české i zahraniční platformy.

Nemovitosti

Na co si dát pozor a jak na to, i když zrovna nemáte miliony.

Další investice

Zajímá vás zlato? P2P půjčky? A co ty bitcoiny? Je to příležitost, nebo nesmysl?

Jak přemýšlet o investicích

Jak řídit riziko. A jak nepřijít o peníze. Jak si vytvořit portfolio.

Koupě knihy "Investujeme (nejen) dětem" 

pro Vás bude investicí

ve výši 690,- Kč

Proč říkám investicí? Za investici považuji výdaj, který se Vám vrátí nebo Vám ještě vydělá. Totéž platí pro tuto knihu. Informace v ní obsažené Vám pomohou zhodnocovat Vaše peníze po zbytek života, takže částka se Vám mnohonásobně vrátí. 

Investice do vlastního znalostí je podle výzkumu tou s nejvyšším ziskem. Znalosti finanční gramotnosti, které díky knize získáte, Vám už nikdo nevezme. Osobně mi ta částka v porovnání s tím, co mi vynáší investování, přijde jako kapka v moři. A bude i Vám, až se do toho pustíte.

Knihy si cením na tuto částku i proto, že z ní můžete čerpat moje znalosti a zkušenosti za mnoho let. Je to tak trochu moje osobní kniha o investování, včetně příkladů z mého života. A peníze bývají někdy větší tabu než cokoliv jiného...

Přečetla jsem toho a vyzkoušela už opravdu hodně. Nemusíte umět anglicky ani být počítačoví experti a přitom si vše zajistíte od počítače, v češtině a pak už vám investování nezabere ani mnoho času. 

Možná teď máte v hlavě mnoho otázek a váháte...

 • Tyto informace mohu přece získat i jinde a některé zdarma
  Ano, to je pravda. Mnohé platformy používá více autorů z oboru. Jsou totiž skvělé a s minimálními poplatky. Tady ale dostanete i přesný návod krok za krokem a mnoho mých osobních zkušeností. A pokud je Vám blízký můj styl tvorby, může Vás to i oslovit lépe, než jen odborný popis na internetu. Jakou variantu si vyberete, je samozřejmě na Vás.
 • Teď na mateřské je mi tohle k ničemu, peněz je tak málo... Není prostor na spoření či investování
  No neviděla bych to tak černobíle... Souhlasím, že z mateřské asi pár zlatých cihel nekoupíte, ale jen o tomhle to není. Prvním krokem k bohatství jsou znalosti. A v tomhle ohledu považuju období mateřské za velmi užitečné. Máte prostor se vzdělávat a učit novým věcem. Ty potom využijete i v budoucnu. Pokud nevyužijete čas teď, po návratu do práce to bude ještě složitější. Navíc investovat můžete klidně jen pár stovek měsíčně. I to má smysl. A pak už v tom budete umět chodit, až budete moci investovat více. Čas jsou peníze...
 • Tyhle věci jsou pro mě nepochopitelné. I když jsem se už snažila, jakmile se začne mluvit o investování, akciích, burzách, jsem ztracená...
  To chápu. V zaměstnání za mou chodilo mnoho lidí z různých oddělení kvůli řízení rozpočtů a hned na začátku hlásili, že oni ty finanční složitosti prostě nechápou. Nakonec většinou odcházeli s radostí, že když si to vysvětlíme lidsky, tak je to vlastně v pohodě. Stejného "AHA" chci docílit i pro Vás, proto je vše popsáno jednoduše, na příkladech. Budeme si prakticky vyprávět pohádky - jako když něco vysvětlujete dětem... Já to taky potřebuju zjednodušit, když na mě někdo začne mluvit "čínsky"... A totéž se snažím poskytnout i Vám.
 • Nemám na to čas
  Vím, chápu. Taky mám dvě malé děti a školky jsme si díky lockdownům zatím moc neužili. Tvrdá pravda je, že si můžeme buď stěžovat, nebo s tím zkusit něco udělat. Času mají všichni stejně. A čas máme na to, na co si ho uděláme. Rozhodujete o budoucnosti svojí a svých dětí. Čím dříve začnete investovat, tím méně Vás bude stát dosáhnout na určitou částku. A ve finále Vám už nastavená investice funguje na trvalý příkaz a Vy nemusíte dělat nic. Je to vlastně ve finále hrozná nuda... 🙂 Nic neděláte a bohatnete 🙂
 • Peníze u nás řeší manžel/partner, spoléhám na něj
  V tomhle kontextu mě vždycky napadne něco, co nezní moc hezky, ale jsou to fakta. Statisticky se téměř každé druhé manželství rozvádí. Hádejte, kdo se převážně stará o děti. Mnoho žen nad 50 let žije samo a obecně se ženy dožívají o 7 - 10 let více. Princ na bílém koni není dobrý finanční plán. Spoléhat na někoho druhého je asi pohodlné, ale je to bez záruk. Je na Vašem zvážení, zda svěříte své finance plně někomu jinému nebo vezmete svůj osud také do vlastních rukou.

Záleží mi na tom, abyste byla spokojená. Také pečlivě zvažuji každý větší výdaj a nerada kupuji zajíce v pytli...

Proto máte 14-ti denní garanci vrácení peněz od okamžiku obdržení eBooku. Pokud zjistíte, že kniha nesplňuje Vaše očekávání, bez otázek Vám vrátím peníze v plné výši. 

Co na eBook Investujeme (nejen) dětem říkají čtenářky? 

Sama mám ekonomické vzdělání, ale jako investor jsem spíš konzervativní. Díky Aleně za rozšíření obzorů. Mám chuť vyzkoušet další způsoby investování a také rovnou přesně vím, jak s tím začít. Abych líp využila možností, které nám i našim dětem současná doba přináší. E-book "Investujeme (nejen) dětem" vám otevře vrátka do světa investování a ukáže vám velkými šipkami na to, co je důležité. S lehkostí, vtipem a šarmem. Vsadím se, že díky příběhům o pizze a Ledovém království 3 si budete principy smysluplného investování pamatovat napořád. 🙂
Lucie KrausováEkonomka a účetní - luciekrausova.cz
Slýcháte ze všech stran, že máme investovat a nebát se. To je sice hezký, ale možností je moře a zorientovat se ve všem, tak aby tomu člověk rozuměl, je dost těžké a časově náročné. Na druhou stranu je fajn myslet na zadní kolečka, mít zajištění a nedat inflaci peníze zadarmo. To by byla velká škoda! Kdo si nejste jisti, co a jak a kam, NEVÁHEJTE, je tady MUST HAVE knížka o investicích od Alči. Najdete v ní velmi srozumitelně a hlavně lidsky informace, proč investovat, kam ano, kam ne..... prostě komplet návod! Informací je opravdu hodně, ale výhoda je, že můžete přeskakovat kapitoly a věnovat se těm, které vás nejvíc zajímají. I tak stojí za to knížku přečíst celou. Čte se totiž jako román, věřte mi, budete chtít vědět, jak to všechno dopadne :-). Velmi oceňuji i příklady, jak a kde investovat, protože to je za mě nejvíc. Vidíte příklady z praxe, že to funguje a nejsou to jen řeči a samá teorie. Jděte do toho, je to na vás! Uvidíte, že investice jsou vlastně zábava!
Katka K.maminka 2 dospívajících dětí, T-mobile

Nedávno mě pobavil citát Davea Ramseyho, že je pravděpodobnější, že do Vás cestou do sázkové kanceláře 3x udeří blesk, než že v dané loterii vyhrajete :-).

Přestaňte tedy čekat na nějakou šťastnou náhodu nebo spoléhat, že Vás finančně zajistí stát nebo partner. Vezměte svoje finance do vlastních rukou!