Objednávka balíčku "Rozpočet levou zadní"

Získejte pomocníky pro zvládnutí důležitého základu osobních financí

 • ANO
  Objednávám si tímto balíček pomocníků pro tvorbu rozpočtů za cenu 299,- Kč. Balíček obsahuje eBook s tipy a doporučeními a formulář rozpočtu v Excelu a PDF pro tisk.
 • ANO
  Vím, že k balíčku dostanu navíc členství ve Facebookové skupině pro další inspiraci a motivaci a také zde mohu získat poradenství ke všem otázkám zcela zdarma.
 • ANO
  Vím, že všechny materiály obdržím v elektronickém formátu na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.
 • ANO
  Vím, že pokud zjistím, že jsem čekala něco jiného a že toto není pro mě, mohu 14 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.

Naučte se říkat svým penězům, kam mají jít, místo abyste se každý měsíc divila, kam zase odešly...

Tvoření rozpočtu - tuhle úžasnou dovednost jsme se měli naučit už na základní škole. Ale nikdy není pozdě a když se naučíme s rozpočtem pracovat my, maminky, můžeme to předat jako základ do života našim dětem. Nejtěžší je začít, ale s tímto laskavým a vtipně psaným eBookem je to hračka. Propracovaná tabulka v pdf a v excelu mi dost usnadnila práci. Kdybych se do vypracování rozpočtu měla pustit sama, nejspíš bych nikdy nezačala. Naštěstí se mi dostal "do ruky" tento skvělý eBook, a nic mi nebránilo začít. Věnovat rozpočtu pár minut denně se opravdu vyplatí. Byla jsem přesvědčena, že utrácím jen za to, co aktuálně potřebuji, nekupuji nic moc extra, protože na rodičovské to ani moc nejde, tak k čemu rozpočet, že. Ale vidět skutečné náklady černé na bílem je úplně jiná realita! Uvědomila jsem si, že každý měsíc utratím mnohem víc, než jsem si představovala. Toast a káva v dětské herničce několikrát do týdne vyjde i na několik stovek! Moc doporučuji s rozpočty začít, věřím, že budete překvapené stejně jako já.
Káťa DiblíkováPoradce pro výživu, lektorka cvičení pro miminka
Děkuji za tento jedinečný návod na vytvoření a především vedení rozpočtu po celý rok. Už se mi nikdy nestane, že se na konci měsíce budu divit, kam ty peníze zase odešly. Teď už vím, že jen díky rozpočtu jsem schopná našetřit na vysněnou dovolenou. eBook považuji za úplný základ pro udržení rodinných financí. Nikdy dřív mě nenapadlo, jak moc je vedení rozpočtu důležité a co všechno se může pokazit, když nebudeme mít peníze pod kontrolou. Moc děkuji Aleně za otevření očí a všechny ty praktické informace, jak udržet peníze v tom správném koloběhu.
Kateřina Guske

Potřebujete pomoc?

Napište mi na alena@mamavbaliku.cz.  Jsem tu pro Vás, ráda Vám pomohu.