Chcete konečně řídit Vaše penízemísto aby ony řídily Vás?

 

Chybí Vám PŘEHLED, jak dlouho Vám vydrží úspory a jak moc si můžete na mateřské dovolit utrácet

 

Nebo už rozpočty znáte, ale teď s dětmi na to nějak nezvládáte najít čas? Nebo Vám chybí motivace vytrvat?

 

Rozpočty tvořím už skoro 20 let.

Připravila jsem pro Vás pomocníky, se kterým to dáte 

i na mateřské - levou zadní 🙂

 

Zjistíte, jak zvládnout rozpočty snadno, bez chyb a za minimum času, 

 

protože

 

rozpočet říká Vašim penězům, kam mají jít, místo abyste se Vy divili, kam odešly...

Jmenuji se Alena Majerová.

 

Díky mému finančnímu vzdělání a znalostem za mnou chodí mnoho lidí pro vysvětlení finančních témat.

 

Vždy oceňují, že to dovedu srozumitelnou formou i pro "nefinančáka".

 

Teď je mi nejbližší svět maminek a tak tvořím něco užitečného o financích právě pro Vás.

Svoje finance mám pod kontrolou i teď na mateřské. Vím, za co utrácím, a mám SYSTÉM, díky kterému to stíhám i s péčí o dvě malé děti. 

Rozpočty vedu už dobrých 20 let. Ať už to bylo pro rozhodování, za co utratit kapesné a výdělek z brigády, až po milionové rozpočty v nadnárodní firmě. 

I když rozpočet na nějakou dobu opustím, vždy se k němu vracím a znovu se utvrzuji v tom, že je to opravdu základ, bez kterého se nedají osobní finance kvalitně spravovat. 

Vím, proč to dělám, a můžu pomoci i Vám najít Vaše PROČ, které Vám zajistí motivaci tuhle důležitou dovednost zvládnout. 

S balíčkem tří pomocníků "Rozpočet levou zadní" to zvládnete i Vy. 

Představte si ten pocit, že Vaše finance máte pod kontrolou. Jen díky několika minutám denně máte jistotu, že Vás nepřekvapí prázdná peněženka. Ani za týden, ani za měsíc, ani za rok.

Sama se rozhodujete, kam Vaše peníze půjdou, místo abyste se každý měsíc divila, kam zase zmizely. A tutéž dovednost můžete předat svým dětem. 

I na mateřské dovolené s nedostatkem času můžete zvládnout řídit osobní či rodinný rozpočet, základ cesty k finanční svobodě. 

Co získáte? 

Balíček "Rozpočet levou zadní" obsahuje 3 praktické pomocníky, které můžete mít v ruce ihned: 

Formulář v Excelu

Stačí jen stáhnout do Vašeho počítače a vyplnit kolonky. Výsledek už spočítá za Vás. Propracovaná tabulka, díky které na nic nezapomenete. Hned vidíte, jak jste na tom. Včetně seznamu přání a nápadů na úspory, které přináší další motivaci.

Formulář pro tisk

Stejný formulář v pdf, který stačí jen vytisknout a vyplnit. A třeba založit do Vašeho diáře, aby byl stále po ruce. Vše černé na bílém, i bez počítače. Pokud se nekamarádíte s Excelem, vězte, že i v dnešní době moderních technologií má papír a tužka stále mnoho plusů... Rozpočtování jde i s nimi a taky skvěle.

eBook "Rozpočet levou zadní"

20 stran informací a tipů, kde začít a jak si vytvořit systém, kdy zvládnete vše podstatné za minimum času. eBook v pdf nezabírá místo a přečíst si ho můžete třeba v chytrém telefonu na dětském hřisti.

Koupě balíčku "Rozpočet levou zadní" včetně bonusu pro Vás bude investicí ve výši 299,- Kč

Proč říkám investicí? Za investici považuji výdaj, který se Vám vrátí nebo Vám ještě vydělá. Totéž platí pro tento balíček. Informace v něm obsažené Vám pomohou řídit Vaše finance a určovat si priority po zbytek života, takže částka se Vám mnohonásobně vrátí. 

Investice do vlastního vzdělání je podle výzkumu tou s nejvyšším ziskem. Znalosti z oblasti finanční gramotnosti, které získáte, Vám už nikdo nevezme. Osobně díky rozpočtu ušetřím a rozhoduji se vědomě bez unáhlených rozhodnutí. 

Balíčku si cením na tuto částku i proto, že z něj můžete čerpat moje znalosti a zkušenosti za mnoho let. Rozpočet si sestavuji už téměř 20 let. Činnosti s tím spojené mi ušetřily už hromadu peněz, které jsem rozumně nainvestovala a drží mě nad vodou i ve složitějších situacích. Teď chci tyto dovednosti předat Vám.

Za ta léta už jsem se inspirovala na mnoha místech a rozpočet zkompletovala tak, aby pomohl na nic nezapomenout, což se hlavně v začátcích stává. Navíc je šitý na míru se specifickými položkami pro maminky na mateřské. 

Možná teď máte v hlavě nějaké otázky a váháte...

 • Tyto informace mohu přece získat i jinde a některé zdarma
  Ano, to je pravda. Rozpočty možná najdete na internetu i zdarma. Ale asi nebudou tak propracované a tak s tím strávíte více času, který můžete využít jinak. Ode mě máte navíc i návod s praktickými tipy a navíc i osobní podporu, viz bonusy. To zdarma neseženete... Je na Vás, pro co se rozhodnete.
 • Teď na mateřské na to vůbec nemám čas
  S tím bojují všechny maminky, včetně mě. Vzhledem k tomu, že v období mateřské je každý rodinný rozpočet o jeden plnohodnotný příjem nižší, je dobré řízení ještě důležitější. Sama jsem proto hledala způsob, jak tuhle důležitou věc zvládnout co nejrychleji. Funkční systém už mám a v eBooku Vám ho představím.
 • Už jsem si zkoušela dělat rozpočet, sledovat výdaje, ale nevydržím u toho
  Motivace je důležitá. Musíte znát své proč, to díky eBooku můžete nalézt. To Vám pomůže vytrvat. Také funguje pravidelná podpora - jako osobní trenér ve fitku. Tu získáte díky online skupince, kterou podporuji, viz níže.
 • Já na to prostě nejsem typ, matematika mi moc nejde
  Pokud zvládnete vyplnit kolonky na počítači, už nic počítat nemusíte. Formulář má zabudované vzorce, které to zvládnou za Vás. Vy hned vidíte výsledek.

Záleží mi na tom, abyste byla spokojená. Také pečlivě zvažuji každý větší výdaj a nerada kupuji zajíce v pytli...

Proto máte 14-ti denní garanci vrácení peněz od okamžiku obdržení balíčku. Pokud zjistíte, že nesplňuje Vaše očekávání, bez otázek Vám vrátím peníze v plné výši. 

K balíčku navíc nyní dostanete DÁREK:

Online podpora

V rámci placeného balíčku získáváte i přístup do soukromé skupinky na Facebooku, kde se můžete zeptat na cokoliv. Také Vás mohou inspirovat dotazy a příspěvky ostatních.

Vaše dotazy ani příspěvky nevidí nikdo z Vašich přátel na Facebooku, jen členky.

Čeká Vás taky pravidelná motivace a pošťouchnutí k dalším krokům, abyste v rozpočtování vytrvala. 

Odborné konzultace obvykle začínají na částce 1000,- Kč, Vám tu možnost dávám za Vaše odhodlání překonat strašáka jménem rozpočet ZDARMA.

Sestavit si rozpočet s mými pomocníky už měly možnost první maminky. Zde jsou jejich reakce. 

Tvoření rozpočtu - tuhle úžasnou dovednost jsme se měli naučit už na základní škole. Ale nikdy není pozdě a když se naučíme s rozpočtem pracovat my, maminky, můžeme to předat jako základ do života našim dětem. Nejtěžší je začít, ale s tímto laskavým a vtipně psaným eBookem je to hračka. Propracovaná tabulka v pdf a v excelu mi dost usnadnila práci. Kdybych se do vypracování rozpočtu měla pustit sama, nejspíš bych nikdy nezačala. Naštěstí se mi dostal "do ruky" tento skvělý eBook, a nic mi nebránilo začít. Věnovat rozpočtu pár minut denně se opravdu vyplatí. Byla jsem přesvědčena, že utrácím jen za to, co aktuálně potřebuji, nekupuji nic moc extra, protože na rodičovské to ani moc nejde, tak k čemu rozpočet, že. Ale vidět skutečné náklady černé na bílem je úplně jiná realita! Uvědomila jsem si, že každý měsíc utratím mnohem víc, než jsem si představovala. Toast a káva v dětské herničce několikrát do týdne vyjde i na několik stovek! Moc doporučuji s rozpočty začít, věřím, že budete překvapené stejně jako já.
Káťa DiblíkováPoradce pro výživu, lektorka cvičení pro miminka
Děkuji za tento jedinečný návod na vytvoření a především vedení rozpočtu po celý rok. Už se mi nikdy nestane, že se na konci měsíce budu divit, kam ty peníze zase odešly. Teď už vím, že jen díky rozpočtu jsem schopná našetřit na vysněnou dovolenou. eBook považuji za úplný základ pro udržení rodinných financí. Nikdy dřív mě nenapadlo, jak moc je vedení rozpočtu důležité a co všechno se může pokazit, když nebudeme mít peníze pod kontrolou. Moc děkuji Aleně za otevření očí a všechny ty praktické informace, jak udržet peníze v tom správném koloběhu.
Kateřina Guske

Čím déle se osobními financemi zabývám, tím víc bych se mohla podepsat pod tyto myšlenky: 

"Bohatí jsou bohatí, protože dělají věci, do kterých se ostatním lidem nechce. Bohatí řídí svoje peníze, chudí ne. Čemu věnuješ pozornost, to roste. "

Připojte se k ostatním a začněte třeba hned dnes. Společně to dáme - levou zadní 🙂 Těším se na Vás.