Kdo jsem? 

Jmenuji se Alena Majerová. 

Momentálně jsem se dvěma malými holčičkami na mateřské dovolené a svou potřebu seberealizace naplňuji na svém blogu, kde publikuji články zejména pro maminky na mateřské dovolené. Moje srdcová témata jsou osobní rozvoj a osobní finance

Finanční problematiku znám z mnoha úhlů: 

  • Jako dítě, kdy jsem vyrůstala v prostředí, kde peněz nebylo nazbyt a šetření bylo každodenním standardem.
  • Jako studentka střední školy, kde jsem se naučila účetnictví.
  • Jako absolventka Vysoké školy ekonomické, kde jsem vystudovala obor Mezinárodní obchod.
  • Jako finanční manažerka v nadnárodní společnosti, kde jsem spravovala milionové rozpočty, analyzovala náklady a pomáhala ostatním plánovat výdaje a hledat úspory.
  • Jako dospělý, který má najednou dost peněz, aby hodně utrácel a následně zjistil, že štěstí je někde jinde…
  • Jako maminka na mateřské, kde se učím fungovat v nové životní situaci charakterizované čistým příjmem 7000,- měsíčně…
  • Jako člověk, kterého celý život baví osobní rozvoj, osobní finance a je na svojí cestě k finanční svobodě.
  • Jako objevitel, který zkouší různé finanční produkty a způsoby zacházení s penězi a rád se o své poznatky dělí s ostatními.

Mnoho lidí za mnou chodilo pro vysvětlení finančních témat. Vždy oceňovali, že to dovedu srozumitelnou formou. Teď je mi nejbližší svět maminek a tak jsem se rozhodla vytvořit něco užitečného o financích právě pro Vás.

Každá maminka si přeje pro své dítě šťastný život a k němu patří i peníze. Štěstí nezajistí, ale mohou život hodně usnadnit a zpříjemnit, když se naučíte, jak to s nimi funguje.

Mnoho maminek si často posteskne, že jejich děti si neváží věcí a neznají hodnotu peněz. Finanční gramotnost je v naší zemi stále nízká a tyto předměty žádná škola neučí. Děti se učí nejvíce nápodobou a tak se i Vaše děti budou učit zacházet s penězi nejvíce od Vás.

Proto je důležité získat tyto znalosti a rozumět penězům, aby pracovaly pro Vás. Děláte to pro sebe a pro svoje děti a není lepší investice, než ta do Vašich znalostí a Vaší budoucnosti.

Kontaktní údaje:  e-mail: alena@mamavbaliku.cz. Telefon: 603 108 722